De Hertz MPS 250 S2 shallow subwoofer is speciaal ontworpen voor uitzonderlijke prestaties, zelfs wanneer de ruimte beperkt is. Met een diepte van slechts 82,6 mm (3.25 inch) past deze subwoofer perfect in ultra-compacte afgesloten boxen van slechts 14 liter, zoals onder de achterbank van een pick-up. Dit maakt hem ideaal voor installaties waar zowel ruimte als hoogte een uitdaging zijn.
Het innovatieve ontwerp van de MPS 250 S2 biedt een toegenomen conusexcursiecapaciteit, tot wel 20% meer dan traditionele ontwerpen. Deze verbetering is mogelijk gemaakt door de slimme ophangingsgroep die een speciaal ondersteuningssysteem voor spider en spoel bevat. Hierdoor kan de magnetische groep naar binnen worden verplaatst, waardoor zowel de diepte wordt gereduceerd als de lineaire excursie wordt gemaximaliseerd.
Met een continue belastbaarheid van 500W en een piekvermogen van 1000W levert de MPS 250 S2 een krachtige basweergave, zelfs in een compact formaat. De zeslaagse 1,5 inch (38 mm) spreekspoel met koelingsopeningen draagt bij aan thermische stabiliteit, waardoor langdurige hoge SPL-luistersessies geen probleem zijn. Daarnaast minimaliseert de exclusieve AIR (Air Intercooling Revolution) technologie de interne luchtcompressie en maximaliseert het de koelcapaciteit.
Om de lineaire prestaties verder te optimaliseren, heeft Hertz een baanbrekend simulatiemodel gebruikt voor de geometrie van de poolkern en de krachtfactor (BxL) symmetrie. Dit zorgt voor uitstekende lineariteit en een gecontroleerde inductantiemodulatie, zelfs bij hoge excursies. Het robuuste ontwerp wordt verder verbeterd met een schroefloze mesh grille en een duurzame aluminium frameconstructie.

Elke installatie wordt uitgevoerd door onze vakkundige specialisten, met als doel uw volledige tevredenheid.
Prijs Incl. BTW
De Hertz MPS 250 S2 subwoofer levert 1000W piekvermogen, met geavanceerde AIR-koeling en +20% conusexcursie. De zeslaagse spreekspoel en FEM-geoptimaliseerd ontwerp zorgen voor diepe, krachtige bassen en uitstekende prestaties bij hoge SPL-niveaus.
Lees meerPrijs Incl. BTW
De Hertz MPS 250 S2 subwoofer levert 1000W piekvermogen, met geavanceerde AIR-koeling en +20% conusexcursie. De zeslaagse spreekspoel en FEM-geoptimaliseerd ontwerp zorgen voor diepe, krachtige bassen en uitstekende prestaties bij hoge SPL-niveaus.
Lees meer