AudioDetail PMI-BE1 | Premium Multimedia Interface | Bentley 2016 – 2018 | Bentley Infotainment
- ✅ Draadloos CarPlay & Android Auto
- ✅ OEM-integratie
- ✅ Bentley Infotainment
- ✅ 2016-2018
Premium Multimedia Interface voor draadloze Apple CarPlay & Android Auto in de Bentley Bentayga & Mulsanne (2016–2018). Exclusieve OEM-integratie op het originele infotainmentsysteem met behoud van luxe functies. Inclusief Android Mirroring & USB-mediaspeler.
Lees meer- Deskundig advies van de specialist
- Scherpe prijzen en top service
- Gratis verzending vanaf €100
- Montageservice
Omschrijving
De Premium Multimedia Interface – Draadloze Apple CarPlay & Android Auto Interface voor Ford biedt een complete upgrade voor smartphone-integratie in de Ford Focus (2019) met het Harman Sync systeem (8" scherm). Het systeem sluit naadloos aan op de originele hardware en behoudt de vertrouwde OEM-look en -bediening.
Met deze oplossing voeg je draadloze Apple CarPlay, Android Auto, AirPlay en Mirroring toe aan je dashboard. Zo geniet je van moderne navigatie-apps en streamingdiensten in je bestaande infotainmentsysteem, zonder dat er blijvende aanpassingen aan het voertuig nodig zijn.
Kenmerken
- Ondersteuning voor Apple CarPlay (bedraad en draadloos)
- Ondersteuning voor Android Auto (bedraad en draadloos)
- Apple AirPlay en Android Mirroring voor schermweergave van je smartphone
- USB-poort voor het afspelen van muziek en video vanaf USB-stick
- Compatibel met aftermarket camera’s (voor/achter, optioneel)
- Volledige integratie met OEM-bediening via het originele touchscreen en stuurwielknoppen
- Spraakbesturing via Siri en Google Assistant
- Werkt met apps zoals Spotify, Waze, Google Maps, Apple Music en meer
Inhoud
- 1x Premium Multimedia Interface
- 1x Voertuigspecifieke Plug & Play kabelset
- 1x Video-aansluitset (LVDS)
- 1x AV/Camera-kabelset (met gele RCA-tulp en USB-aansluiting)
- 1x Externe bedieningsknop / schakelaar
Voertuigcompatibiliteit
Ford (Harman Systeem – 8"):
- Focus: 2019 – heden
DIP Switch Instellingen
Ford Focus (2019):
Dip-switch instelling: Schakelaar 3, 4 en 6 ON OF Schakelaar 1, 2, 3, 4 en 6 ON
Uitleg van de aansluitingen
1. LVDS Aansluiting (Video)
De video-verbinding loopt via de originele radio-unit (Head Unit).
Locatie: Achterop de Head Unit.
Werking: Haal de originele LVDS-stekker uit de unit. Sluit deze aan op de interface-kabel en steek de nieuwe stekker terug in de unit.
2. Stroom & CAN-bus
Locatie: Achterop de Head Unit.
Werking: De bijgeleverde kabelboom wordt als een 'tussenstekker' geplaatst tussen de originele voeding en de aansluiting op de unit.
3. Audio
Het geluid loopt via de originele AUX-ingang van het systeem. Zorg dat de bron in het originele menu op "AUX" staat ingesteld om het geluid van de interface te horen.
Specificaties
| Artikelnummer | AD-PMI-BE1 |
| EAN nummer | 6152805038062 |
| Merk | AudioDetail |
| Camera Ingangen | 2 aansluitingen |
| Apple Carplay | Draadloos & Bedraad |
| Android Auto | Draadloos & Bedraad |
| Bluetooth | |
| USB | |
| Incl. Microfoon | ja |
| Hoogte | 32 mm |
| Breedte | 142 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Infotainment Systeem | Bentley Infotainment System |
Reviews
Levering in Europa
Wij bezorgen veilig en snel binnen alle Europese landen.
Shop meer



















