VIBE CVEN 6 Componentenset met Tweeters & Crossovers | 2-Weg Systeem
- ✅ Complete 2-weg speakerupgrade met 6.5” woofers en losse tweeters
- ✅ inclusief HP/LP crossovers voor perfecte geluidsverdeling
- ✅ heldere zang
- ✅ strakke bas en eenvoudig plug-in filtersysteem voor zuiver en krachtig autogeluid
Wil je echt beter geluid in je auto? Deze speakerset is de perfecte upgrade. Het combineert krachtige speakers voor het middengebied (de woofers) met losse speakers voor de hoge tonen (de tweeters). Hierdoor hoor je de zang en details in je muziek veel scherper dan met standaard speakers. Inclusief speciale filters die ervoor zorgen dat elke speaker alleen het geluid krijgt waar hij het beste in is.
Lees meer- Deskundig advies van de specialist
- Scherpe prijzen en top service
- Gratis verzending vanaf €100
- Montageservice
Omschrijving
Met dit pakket upgrade je het geluid in je auto naar een veel hoger niveau. De VIBE CVEN 6 speakers zorgen voor een stevig geluid met diepe en warme tonen, terwijl de VIBE CVEN 1T-V4 tweeters de hoge tonen (zoals de zang en instrumenten) haarscherp weergeven.
Om ervoor te zorgen dat deze speakers goed samenwerken, zitten er speciale filters bij: de OPTIXOVER HP en LP. Deze filters zijn eigenlijk 'verkeersregelaars' voor je geluid: ze sturen de hoge tonen naar de tweeter en de lagere tonen naar de woofer. Zo wordt het geluid zuiverder en gaat het niet vervormen als je het volume wat harder zet.
Wat zit er in het pakket?
- 2x VIBE CVEN 6 Woofers (6.5"): Voor de lage en middentonen.
- 2x VIBE CVEN 1T-V4 Tweeters: Voor de hoge tonen en heldere zang.
- 2x VIBE OPTIXOVER HP-V6: Filter voor de tweeter (blokkeert lage tonen).
- 2x VIBE OPTIXOVER LP-V6: Filter voor de woofer (blokkeert hoge tonen).
Waarom klinkt dit beter?
- Alles op z'n plek: Door de filters krijgt elke speaker alleen de muziek die hij goed kan afspelen.
- Duidelijkere zang: Omdat de kleine tweeter los geplaatst kan worden, hoor je stemmen en details veel beter dan wanneer alles uit de speakers onderin je deur komt.
- Degelijke materialen: De speakers zijn gebouwd met sterke materialen, wat zorgt voor een rustig en stabiel geluid, ook op hoog volume.
Veelgestelde Vragen (FAQ)
Waarom heb ik die filters (crossovers) nodig?
Zonder deze filters krijgen de kleine tweeters ook de zware bastonen binnen. Dat vinden ze niet fijn en ze gaan er snel van kapot. De filters beschermen de tweeters en zorgen dat de woofers niet proberen tonen te maken die ze niet aankunnen.
Moet ik nog iets instellen?
Nee, deze filters staan al ingesteld op de juiste frequentie. Je hoeft ze alleen aan te sluiten tussen je autoradio/versterker en de speakers.
Is dit makkelijk in te bouwen?
Het is een set met losse onderdelen. Je moet de speakers op hun plek krijgen en de bedrading via de filters laten lopen. Het is goed zelf te doen als je een beetje handig bent met autotechniek, maar bij twijfel is een professional altijd een goed idee.
Specificaties
| Artikelnummer | VIBE-CSET-CVEN2X-INLINE |
| EAN nummer | 6115628028085 |
| Merk | VIBE |
| Productlijn | VIBE CVEN |
| RMS Vermogen | 180 Watt |
| Piekvermogen | 240 watt |
| Gevoeligheid | 91.5 dB |
| Maat Middentoner | 16.5 cm |
| Impedantie | 4 Ω |
| Materiaal Magneet | Neodymium |
| Spreekspoel Diameter | 22 mm |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte | 19 mm |
| Breedte | 76 mm |
| Diepte | 32 mm |
Reviews
Levering in Europa
Wij bezorgen veilig en snel binnen alle Europese landen.
Shop meer

